طراحی سایت کتاب کار بیانیه گام دوم

مشاهده سایت

رویش رسانه شما را به تماشای پیش نمایش آنلاین سایت دعوت می نماید.

طراحی سایت کتاب کار بیانیه گام دوم

مدیریت وب: مهندس محمدرضا آدینه

گرافیک: نصیری و سعیدزاده

طراحی سایت و سئو: رئیسی و تاج امینی

تولید محتوا: فاطمه عقیقی

تاریخ: 8 آذر 1398 

مشتری: اتحادیه انجمن های اسلامی

دسته بندی: طراحی سایت

ایده و اجرا: رویش رسانه

یکی دیگر از افتخارات ما، طراحی سایت برای معرفی کتاب کار بیانیه گام دوم انقلاب است. گام دوم، انقلاب را به آرمان بزرگش که ایجاد تمدن نوین اسلامی و آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمیٰ (ارواحنافداه) هست؛ نزدیک خواهد کرد.از طریق معرفی این کتاب، در سایت کتاب ۴۰ تلاش شد تا بستری برای پیداکردن نقش خود در انقلاب فراهم شود.

سایت کتاب کار بیانیه گام دوم، هم از نظر بصری و هم از نظر رابط کاربری چشم نواز است و انتخاب رنگ ها متناسب با انتخاب رنگ های استفاده شده موجود در کتاب کار می باشد. طراحی سایت بصورت کاملا رسپانسیو و با سرعت بارگذاری متناسبی صورت گرفته است. به خاطر ظاهر فوق العاده گرافیکی سایت، تلاش شد تا تصاویر در حد ممکن بهینه شود. چرا که سرعت بارگذاری سایت، یکی از صدها فاکتور در رتبه بندی سئو محسوب می شود. در واقع سایت با کلمات “کتاب کار بیانیه گام دوم” و ” کتاب بیانیه گام دوم” در نتایج برتر گوگل قرار گرفته است.

این سایت با توجه به ماهیت کتاب کار طراحی و پیاده سازی شده است. در کتاب پیوست های کاربردی و متنوعی وجود دارد از جمله بخش‌های «شرح بیانیه»، «یک فیلم»، «یک کتاب»، «یک چهره»، «یک توضیح»، «به قول قرآن»، «اینفوگرافیک» و «کار و تمرین».

در این سایت، پیوست‌های محتوایی و چندرسانه‌ای کتاب کار در صفحات مجزایی به سبک هنرمندانه ای طراحی شده است. همچنین امکان تهیه نسخه صوتی و الکترونیک کتاب کار، دریافت فایل‌های آموزشی برای تدریس بیانیه گام دوم هم برای مخاطبین فراهم شده است.

 

با خرید کتاب، امکان ارائه کد تخفیف برای دریافت فایل های پیوست کتاب نیز فراهم شده است. همچنین امکان چت و پشتیبانی واتس اپ هم در این سایت تعبیه شده تا بتواند به راحتی و با سرعت هرچه بیشتر یک پشتیبانی راحت و بی نظیر را به کاربران خود ارائه دهد. 

خدا را سپاس که توفیق همکاری در طراحی سایت این کار بی نظیر را با مجموعه موفق رویش رسانه داشته ام. مجموعه ای که هم و غم‌شان حفظ ارزش ها و نظام جمهوری اسلامی ایران است.

مشاهده سایت

رویش رسانه شما را به تماشای پیش نمایش آنلاین سایت کتاب کار بیانیه گام دوم دعوت می نماید.